O FIRMIE

Produkujemy maszyny drogowe przeznaczone do pracy z wykorzystaniem emulsji asfaltowych.

30 LAT DOŚWIADCZENIA!

Firma Madrog produkuje maszyny drogowe od blisko 30 lat. W swojej ofercie posiadamy między innymi skrapiarki, remontery do remontów cząstkowych oraz kombajny połaciowe. Ponadto w zakresie produkcji znajdziecie Państwo kotły do asfaltu twardolanego i ?mas na zimno?, układarki poboczy, rozsypywacze grysu, maszyny do zimowego utrzymania dróg oraz szeroką gamę drobnego sprzętu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wielu innowacyjnym rozwiązaniom wciąż doskonalimy nasze produkty, zaspokajając najbardziej wymagających klientów.

Serwis maszyn prowadzimy na terenie całego kraju, w terminach dogodnych dla naszych klientów. Kadra naszej firmy to fachowcy, posiadający długoletnią praktykę w zakresie napraw i serwisu maszyn drogowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przeprowadzamy przeglądy maszyn drogowych zarówno własnej produkcji, jak i innych producentów.

Firma MADROG jest uznanym dostawcą części zamiennych do wielu typów rozkładarek mas bitumicznych, Oferujemy części zamienne do maszyn drogowych takich producentów jak Vogele, Wirtgen, Volvo, Dynapac itd.

Naszym atutem jest wszechstronność oraz kompleksowa obsługa naszych klientów. Współpracują z nami zarówno małe, lokalne przedsiębiorstwa jak i największe firmy drogowe w Polsce, a nasze maszyny cieszą się doskonałą opinią wśród ich użytkowników w kraju i za granicą.

26 lutego 2021 roku podczas Stargardzkiej Gali Przedsiębiorczości, firma Madrog otrzymała ?Nagrodę im. Sławomira Pajora dla Stargardzkiego Przedsiębiorcy Roku?.

MASZ PYTANIA?

Zostaw dane kontaktowe – skontaktujemy się jak najszybciej.