SERWIS

Firma MADROG oferuje usługi w pełnym zakresie remontów maszyn i urządzeń drogowych, obejmujące serwis, konserwacje, regeneracje i naprawy.

KOMPLEKSOWY SERWIS MASZYN DROGOWYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W okresie zimowym, przed sezonem robót przeprowadzamy kompletne remonty stołów rozściełaczy, obejmujące również naprawę i regenerację prowadnic hydraulicznych usuwanie luzów, przegląd i naprawę układów hydraulicznych, elektrycznych oraz wibracji stołu. Ponadto wykonujemy ustawienie geometrii i kąta natarcia stołów. Prace wykonujemy po preferencyjnych cenach, stosując oryginalne części zamienne i materiały najwyższej jakości. Prace remontowe i montażowe prowadzone są przez wysoce wyspecjalizowanych, przeszkolonych przez producentów pracowników naszego serwisu. Świadczymy również usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.

MADROG oferuje także usługi stałej konserwacji i utrzymania w sprawności rozściełaczy mas bitumicznych wszystkich typów w zakresie układu automatycznej niwelacji tj. układu elektronicznego i współpracującej z nim hydrauliki siłowej.

W ramach tej usługi, każdego roku przed sezonem robót drogowych dokonujemy przeglądu całej maszyny z pomiarem ciśnień w układzie hydraulicznym i przeprowadzamy gruntowny remont układu automatycznej niwelacji tj. układu elektronicznego i kompletu współpracującej z nim hydrauliki siłowej.

Gwarantujemy sprawną pracę układu w ciągu całego sezonu a powstałe awarie zobowiązujemy się usunąć w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.

MASZ PYTANIA?

Zostaw dane kontaktowe – skontaktujemy się jak najszybciej.