CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN

Wszystkie oferowane przez naszą firmę części produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów, przy użyciu nowoczesnych maszyn i najnowszych technologii.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Firma Madrog Handel dzięki swojej długoletniej obecności na rynku stała się uznanym dostawcą specjalizującym się w sprzedaży części zamiennych do wielu typów maszyn drogowych. Dostarczamy części zamienne do rozkładarek mas bitumicznych takich producentów jak Volvo, Vögele, Dynapac, Caterpilar, Bomag. Oferujemy również części zamienne do walców różnych producentów oraz frezarek drogowych firmy Wirtgen. Ponadto firma Madrog oferuje Państwu elementy podwozi gąsienicowych, rolki, łańcuchy, oraz klepki gumowo-stalowe do układarek asfaltu, jak i poliuretanowe do frezarek drogowych.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę części produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów, przy użyciu nowoczesnych maszyn i najnowszych technologii. Najistotniejsze z części zużywających się tj. blachy gładzące, tampery, elementy przenośników zgrzebłowych oraz ślimakowych, wały, koła zębate i łańcuchowe oraz elementy grzejne znajdują się komputerowo sterowanym magazynie naszego dostawcy gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Oferujemy państwu ponad 10.000 różnych części do układarek asfaltu zarówno oryginalnych jak i OEM. Specjalizujemy się również w dostawie zestawów naprawczych, tak zwanych „service kit”. Zawierają one wszystkie niezbędne części, dobrane przez producenta maszyny, których jednoczesna wymiana zapewni uzyskanie właściwej jakości układania masy asfaltowej oraz przywróci pierwotne właściwości maszyny i przedłuży czas jej bezawaryjnej eksploatacji.

SYSTEM NIWELACJI

Ponadto firma Madrog Handel jako przedstawiciel w Polsce firmy MOBA AG prowadzi sprzedaż, serwis, naprawę układów niwelacji MOBA-Matic® będących wyposażeniem rozściełaczy oraz frezarek wiodących producentów.

MASZ PYTANIA?

Zostaw dane kontaktowe – skontaktujemy się jak najszybciej.